Sketch Master - BariLab

Fotoğraf Uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 3,6 MB
  • Sürüm 2.32
  • Dil Türkçe
  • Geliştirici BariLab
Sketch Master mobil uygulamasını Android cep telefonunuza ücretsiz olarak indirerek kullanabilirsiniz.

Sketch Master, Android kullanıcıları için tasarlanmış profesyonel boya ve çizim uygulamasıdır. Sketch Master, çeşitli çizim araçları ve basit kullanıcı arayüzü ile kullanıcılarını zorlamadan kolaylıkla çizim yapmalarını sağlıyor. Bir notu hızlıca yazmak veya sanat eseri üretmek için uygulamamızı kullanabilirsiniz. 

Android cep telefonunuza ücretsiz olarak indireceğiniz Sketch Master mobil uygulaması ile kendi yaratıcılığınızı kullanarak özel tasarımlar ve çizimler oluşturabilirsiniz. Bunun için özel seçenekleri değerlendirebilir ve daha renkli görseller elde etmenin tadını çıkartabilirsiniz. 

Maksimum boyut ekran çözünürlüğü ile kaliteli görseller oluşturmanız için hiç bir engel yoktur. Tek yapmanız gereken uygulamamıza ücretsiz olarak sahip olmak. Çeşitli katmanlar üzerinde çalışarak özel içerikleri daha da zengin bir görüntüye kavuşturabilirsiniz. 

Elde etmiş olduğunuz içeriklere yazı ekleyerek çok daha zengin bir görüntü kazanmasını sağlayabilirsiniz. Çalışmanız bittikten sonra görüntüyü kaydederek sosyal medyalarınıza yükleyebilirsiniz. Sizde Sketch Master mobil uygulaması ile özel tasarımlar geliştirmenin tadını çıkartarak hareket edin. 

Sketch Master - BariLab indir